Laser Lens Gniezno

Lek. med. Julita Karoń - Okulista

Lek. med. Ryszard Szymaniak - Okulista


Kontakt

ul. Chudoby 16a
Gniezno

www.laserlens.pl

Informacje

Centrum Laser Lens w Gnieźnie to nowoczesna placówka, która działa i rozwija się od 2004 roku. Specjalizujemy się w poradach oraz zabiegach okulistycznych z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu laserowego.

Oferujemy kompleksowe badania diagnostyczne, przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne oraz prowadzimy laseroterapie. Dzięki wysokim kwalifikacjom lekarzy oraz nowoczesnym metodom zapewniamy kompleksowe i bezpieczne usuwanie zaćmy, laserowe usuwanie wad wzroku oraz inne operacje oczu. Wykonujemy pełen zakres badań narządu wzroku, w tym OCT, ANGIO-OCT i USG gałek ocznych.

Oddział oraz poradnia Laser Lens znajdują się na III piętrze budynku przy ul. Chudoby 16a w Gnieźnie. Przestrzeń centrum odpowiednio przystosowana jest do potrzeb osób w każdym wieku oraz osób przemieszczających się na wózku (winda).


Oddział Okulistyczny:

W ramach pracy oddziału okulistycznego w centrum Laser Lens oferujemy najnowocześniejsze metody zabiegowe oraz kompleksową opiekę zespołu złożonego z lekarzy specjalistów okulistów, anestezjologa i pielęgniarek.

Wykonujemy między innymi:

operacje zaćmy - innowacyjną metodą fakoemulsyfikacji, również z wszczepieniem soczewki typu Premium, umożliwiającej bardzo dobre widzenie na każdą odległość bez okularów do końca życia,

laserowe usuwanie wad wzroku,

inne operacje oczu i operacje powiek, w tym operacje zeza oraz operacje plastyczne powiek, między innymi w przypadku opadania oraz zmian skórnych związanych ze starzeniem.


Poradnia okulistyczna:

W poradni okulistycznej centrum Laser Lens w Gnieźnie zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu w pełnym zakresie. Zapewniamy indywidualne podejście i komfortowe warunki podczas wizyty.

Wykonujemy między innymi badania:
autorefraktometrii,
keratometrii,
badania ciśnienia wewnątrzgałkowego,
badania dna oczu,
USG gałki ocznej (A-scan),
tomografię komputerową oczu (OCT) oraz angio-OCT.

Trafna diagnoza to podstawa przyszłego leczenia. Z tego względu przykładamy szczególną wagę do precyzyjnego wykonywania zadań oraz przeprowadzenia szerokiego wywiadu z pacjentem.

Cennik Laser Lens

Okulistyka

Operacja zeza od 1600 zł do 1900 zł
Entropion - operacja podwinięcia powieki od 1000 zł
Ektropion - operacja odwinięcia powieki od 1000 zł
Usunięcie skrzydlika od 500 zł
Wycięcie nowotworu powieki od 300 zł
Leczenie zaćmy od 2400 zł do 6000 zł
Operacja zaćmy bez wszczepienia soczewki od 2400 zł
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej od 2700 zł
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej od 3500 zł
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej od 5900 zł
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej od 4400 zł
Wszczep wtórny soczewki w oku bezsoczewkowym od 2800 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.